Matrix

Seria profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów Matrix Total Results dostępna jest w naszym sklepie internetowym. Oferowane produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów, są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, w oryginalnym opakowaniu.

Total Results
to przełom w profesjonalnej pielęgnacji włosów. Produkty tej gamy rozwiązują widoczne dla wszystkich problemy włosów oraz ukryte problemy, które tylko ekspert jest w stanie zdiagnozować. Jest to idealne narzędzie dla fryzjerów i stylistów, dzięki któremu można uzyskiwać doskonałe rezultaty w salonie i w domu, w przystępnej cenie.
Każda gama Total Results posiada podstawowe produkty do pracy w domu, Ale oprócz tego każda z gam posiada Cuda Pilęgnacji, które dzięki swoim niezwykłym właściwościom, w ciągu zaledwie kilku sekund są w stanie sprawić cuda w pilęgnacji każdego rodzaju włosów, które doceni każdy klient.

Total Results Nawilżenie

Gama produktów Total Results Nawilżenie dostosowana jest do potrzeb włosów wysuszonych i matowych. Dzięki technologi FIBER GLOSS zawierającej glicerynę i olejek z moreli, pozwala uzyskiwać cuda profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie oraz widoczne efekty pielęgnacji w domu. Dzięki produktom tej gamy włosy stają totalnie odżywione oraz błyszczące. Lekka formuła o niskim pH rozplątująca włosy, pozostawiająca je miękkimi i błyszczącymi.

Total Results Kolor


Gama produktów Total Results Kolor dostosowana jest do potrzeb włosów koloryzowanych, matowych i wysuszonych. Dzięki technologii Fade Guard zawierającej witaminę E oraz olejkom ze słonecznika, produkty tej gamy pozwalają uzyskiwać cuda profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie oraz widoczne efekty pielęgnacji w domu. Dzięki produktom tej gamy włosy stają się utrzymują blask i intensywność koloru nawet do 45 myć, a efekt ten uzyskany zostanie po użyciu szamponu, odżywki oraz Spray 12 Kolor.

Total Results Wygładzenie


Gama produktów Total Results Wygładzenie dostosowana jest do potrzeb włosów trudnych w stylizacji i puszących się. Dzięki technologii 24H Smooth Repair zawierającej masło Shea oraz oliwę z oliwek, ta gama pozwala uzyskiwać cuda profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie oraz widoczne efekty pielęgnacji w domu. Dzięki produktom tej gamy włosy są wygładzone i cały czas pod kontrolą.

Total Results Objętość

Gama produktów Total Results Objętość dostosowana jest do potrzeb włosów słabych, delikatnych i pozbawionych objętości. Dzięki technologii 24HR Full Boost zawierającej proteiny i Pantenol, produkty tej gamy pozwalają uzyskiwać cuda profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie oraz widoczne efekty pielęgnacji w domu. Dzięki produktom tej gamy możliwe jest uniesienie włosów oraz zwiększenie ich objętości nawet do 24 godzin, a efekt ten uzyskany zostanie po użyciu szamponu, odżywki i Root Liftera.

Total Results Sprężystość

Gama produktów Total Results Sprężystość dostosowana jest do potrzeb włosów puszących się i pozbawionych kontroli. Dzięki technologii Anti-Frizz zawierającej olejek Jojoba i proteiny pszenicy, produkty tej gamy pozwalają uzyskiwać cuda profesjonalnej pielęgnacji włosów w salonie oraz widoczne efekty pielęgnacji w domu. Dzięki produktom tej gamy włosy są sprężyste, a loki stają się podkreślone.

Matrix Vavoom

Vavoom to nowoczesna, wyjątkowo utrwalająca gama produktów do stylizacji włosów. Zapewnia zmysłową objętość i seksowny wygląd fryzury. Unikatowa, dynamiczna, unoszącą technologia aktywnych składników Active Body z elastycznie utrwalającymi polimerami Flexi-Hold zapewnia pełną objętość, długotrwały efekt i pełną kontrolę bez obciążania włosów.

Matrix Design Pulse

Poczuj pulsującą siłę stylizacji. Design Pulse to kreatywne produkty do stylizacji i profesjonalnych technik strzyżenia, które wyzwalają pasję tworzenia i inspirują do wyznaczania nowych trendów we współczesnym fryzjerstwie.

Jesteśmy doświadczoną i wyspecjalizowaną firmą w zakresie artykułów branży fryzjerskiej, która w szczególny sposób dba o wysokie standardy usług. Dokładamy wielu starań, żeby zamówienia składane na kosmetyki z serii Matrix były realizowane sprawnie i terminowo. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy niezwykle korzystny program lojalnościowy w ramach którego można otrzymać nawet do 10 % rabatu na kolejne zakupy.

Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego serwisu w celu uzyskania szczegółowych informacji o produktach Matrix.
Perfecthair zaprasza na zakupy.