Wyłącznie oryginalne produkty

Wyłącznie oryginalne produkty

Produkty, które można u nas kupić, nabywamy wyłącznie u certyfikowanych dostawców. Fakt ten uniemożliwia uzyskanie produktów gorszej jakości, czy też produktów nieoryginalnych. Kosmetyki w naszej ofercie pochodzą od tych samych dostawców u których zaopatrują się klasyczne sklepy i salony fryzjerskie.
Istniejemy na rynku od 2006 roku, w tym czasie obsłużyliśmy tysiące klientów. Gdybyśmy sprzedawali nieoryginalne produkty - już dawno zostałoby to wykryte. W takim przypadku mielibyśmy nie tylko problemy z instytucjami państwowymi, ale i producenci wytoczyliby nam natychmiast procesy sądowe.
Gwarancją jakości oferowanych przez nas produktów są również referencje naszych partnerów. Współpracujemy z kilkunastoma salonami fryzjerskimi w całym kraju.
O jakości naszych produktów każdego dnia przekonują się dzisiątki nowych klientów.

Skąd tak niskie ceny kosmetyków?

„Dlaczego Wasze produkty są tak tanie?" Bez wątpienia to jedno z najczęściej zadawanych nam pytań. Jak to możliwe, że nasze ceny są często i o 50% niższe, niż w klasycznych salonach fryzjerskich i sklepach, skoro mamy tych samych dostawców?
Odpowiedź jest bardzo prosta. W odróżnieniu od klasycznych salonów nasze marże są dużo niższe. Co więcej nie płacimy wysokich czynszów za wynajem lokali w centrach miast, w centrach handlowych itp. Koszty wynajmu nawet tych najmniejszych sklepów są bardzo wysokie. Oprócz tego trzeba wziąć pod uwagę, iż sprzedajemy dużo więcej produktów niż klasyczne salony, a co za tym idzie kupujemy dużo więcej od dostawców dzięki czemu uzyskujemy dużo niższe ceny zakupu.
Właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaoferować ceny, których nie da się znaleźć w żadnym innym sklepie czy salonie fryzjerskim.